Master Organizacja Imprez i Eventów w Galeriach Handlowych

Organizacja eventów w centrach i galeriach handlowych

Organizujemy eventy niemal od 6 lat. Zaczynaliśmy od tych najprostszych typu malowanie buziek. Dzisiaj, widząc ogromny postęp w tym zakresie, dostosowaliśmy się do rynku.

 W ciągu dosłownie kilku lat rynek eventowy w galeriach przeszedł całkowitą metamorfozę. Klienci są bardziej świadomi, wiedzą czego chcą, a galerie muszą im to zapewnić. Firmy eventowe prześcigają się w pomysłach. My, znaleźliśmy w tym całym szaleństwie przestrzeń dla siebie.

Jesteśmy jedyną agencją eventową w Polsce, która tworzy eventy oparte na olbrzymich dekoracjach w postaci budowli. Niektóre z nich mają wewnątrz nawet 80m2. Zgodnie z dewizą; Umiesz liczyć, licz na siebie, postanowiliśmy stać się niezależni i zbudować własny park maszynowy oraz zespół projektantów i grafików, tak więc wszystko co mamy w swojej ofercie stworzyliśmy sami i jesteśmy w stanie na bieżąco dostosowywać do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Organizujemy zarówno imprezy oparte na naszych pomysłach, bogatej scenografii oraz kompletnym scenariuszu jak i imprezy tematyczne oraz według pomysłu Klienta.

 

Wydarzenia, które organizujemy

Akademia Pana Kleksa
Fabryka Czekolady
Szkoła Magii
Kraina Pluszaków
Śnieżna Kraina
Strefa Urody
Eventy z Youtuberami
Eventy Okolicznościowe

Skontaktuj się z nami